reklam
hava Parçalı Bulutlu
DOLAR 31,1446 % % 0.12
EURO 33,8144 % % -0.01
GRAM ALTIN 2.032,33 % % 0,01
ÇEYREK A. 3.322,86 % % 0,01
BITCOIN 1.791.151 % 5.352
SON DAKİKA

canli-sonuclar

Turkiye - Türkiye Kupası
20:45
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
3 : 0
Fenerbahçe Fenerbahçe
İskoçya - Premier Lig
23:00
Ross County Ross County
1 : 0
St Mirren St Mirren
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
04:30
9 de Julio de Rio Tercero 9 de Julio de Rio Tercero
04:30
Club Deportivo Independiente de Rio Tercero Club Deportivo Independiente de Rio Tercero
16:00
AFC Vointa Lupac AFC Vointa Lupac
16:00
CSM Resita CSM Resita
18:00
SK Brann SK Brann
18:00
Valerenga IF Valerenga IF
20:00
VST Voelkermarkt VST Voelkermarkt
20:00
SV Eberstein SV Eberstein
21:00
Grorud IL Grorud IL
1 : 1
Eidsvold TF Eidsvold TF
21:00
USC Eugendorf USC Eugendorf
1 : 2
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
21:30
Asker Fotball Asker Fotball
1 : 3
Oppsal Oppsal
İngiltere - Federasyon Kupası
22:30
Bournemouth Bournemouth
0 : 0
Leicester City FC Leicester City FC
22:45
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
0 : 0
Newcastle United FC Newcastle United FC
23:00
Luton Town Luton Town
0 : 1
Manchester City FC Manchester City FC
İspanya - Copa del Rey
23:30
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
23:30
RCD Mallorca RCD Mallorca
Fransa - Coupe de France
22:45
Olympique Lyon Olympique Lyon
0 : 0
Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
03:00
Arjantin Arjantin
3 : 0
Dominik Cumhuriyeti Dominik Cumhuriyeti
06:15
ABD ABD
0 : 2
Meksika Meksika
Turnuvalar (Ülkeler) - Pinatar Kupası, Bayanlar
16:05
İskoçya İskoçya
16:05
Finlandiya Finlandiya
21:30
Filipinler Filipinler
21:30
Slovenya Slovenya
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Uluslar Ligi, Kadınlar
16:00
Ukrayna Ukrayna
3 : 0
Bulgaristan Bulgaristan
17:30
İzlanda İzlanda
2 : 1
Sırbistan Sırbistan
20:00
Norveç Norveç
5 : 0
Hırvatístan Hırvatístan
20:00
Slovakya Slovakya
6 : 0
Letonya Letonya
22:00
Belçika Belçika
3 : 1
Macaristan Macaristan
22:00
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
0 : 0
Karadağ Karadağ
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
13:30
Kosova Kosova
13:30
Hindistan Hindistan
19:00
İsviçre İsviçre
0 : 1
Polonya Polonya
20:00
İngiltere İngiltere
5 : 1
İtalya İtalya
21:15
Portekiz Portekiz
5 : 1
Kore Cumhuriyeti Kore Cumhuriyeti
22:30
İrlanda İrlanda
0 : 2
Galler Galler
23:00
Uruguay Uruguay
0 : 0
Ekvador Ekvador
İngiltere - Lig 1
22:45
Derby County Derby County
0 : 0
Charlton Athletic Charlton Athletic
22:45
Wigan Wigan
0 : 0
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
22:45
Port Vale Port Vale
1 : 0
Fleetwood Town Fleetwood Town
22:45
Leyton Orient London Leyton Orient London
0 : 0
Blackpool Blackpool
22:45
Stevenage FC Stevenage FC
0 : 0
Cambridge United Cambridge United
22:45
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
0 : 0
Cheltenham Town Cheltenham Town
22:45
Lincoln City Lincoln City
1 : 0
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
22:45
Burton Albion Burton Albion
0 : 1
Carlisle United Carlisle United
İngiltere - Lig 2
22:45
Harrogate Town Harrogate Town
0 : 1
Newport County Newport County
22:45
Walsall Walsall
0 : 0
Accrington Stanley Accrington Stanley
22:45
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
1 : 0
Wrexham Wrexham
22:45
Notts County Notts County
1 : 2
Sutton United Sutton United
22:45
Salford City Salford City
0 : 0
Colchester United Colchester United
22:45
Swindon Town Swindon Town
1 : 1
Tranmere Rovers FC Tranmere Rovers FC
İngiltere - Ulusal Lig
22:45
Barnet FC Barnet FC
0 : 1
Chesterfield FC Chesterfield FC
22:45
Eastleigh Eastleigh
0 : 1
Oldham Athletic Oldham Athletic
22:45
Rochdale Rochdale
1 : 0
Wealdstone Wealdstone
22:45
Southend United Southend United
0 : 1
Altrincham Altrincham
22:45
Woking Woking
1 : 1
Gateshead Gateshead
22:45
Solihull Moors Solihull Moors
0 : 0
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
İspanya - Segunda Federacion
21:30
Torrent CF Torrent CF
21:30
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
Fransa - Ulusal
21:30
Orleans Orleans
0 : 0
Sochaux Sochaux
21:30
FC Villefranche Beaujolais FC Villefranche Beaujolais
0 : 4
Le Mans FC Le Mans FC
21:30
Red Star FC Red Star FC
2 : 1
FC Goal FC Goal
İtalya - Serie B
20:15
Reggiana Reggiana
1 : 1
FC Sudtirol Bolzano FC Sudtirol Bolzano
20:15
Ascoli Ascoli
1 : 1
Brescia Brescia
22:30
US Catanzaro US Catanzaro
1 : 0
SSC Bari SSC Bari
22:30
Lecco Lecco
0 : 2
Como 1907 Como 1907
22:30
Palermo FC Palermo FC
1 : 1
Ternana Calcio Ternana Calcio
22:30
Parma Parma
1 : 1
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
22:30
Sampdoria Genoa Sampdoria Genoa
1 : 1
US Cremonese US Cremonese
Hollanda - KNVB beker
22:00
SC Cambuur SC Cambuur
1 : 0
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Hollanda - Tweede Divisie
22:00
FC Lisse FC Lisse
22:00
VV Katwijk VV Katwijk
Portekiz - İkinci Lig
23:15
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
23:15
Academico de Viseu FC Academico de Viseu FC
Portekiz - U23 Şampiyonası
14:00
Torreense U23 Torreense U23
3 : 1
SL Benfica SL Benfica
14:00
CD Mafra CD Mafra
1 : 3
Santa Clara U23 Santa Clara U23
18:00
Sporting CP Sporting CP
1 : 1
FC Vizela FC Vizela
18:00
Gil Vicente FC U23 Gil Vicente FC U23
3 : 3
Estrela Amadora U23 Estrela Amadora U23
İskoçya - Lig 1
22:45
Stirling Albion FC Stirling Albion FC
0 : 0
Hamilton Academical FC Hamilton Academical FC
İskoçya - Şampiyona
22:45
Ayr United FC Ayr United FC
1 : 0
Partick Thistle FC Partick Thistle FC
22:45
Dundee United Dundee United
0 : 0
Airdrieonians FC Airdrieonians FC
22:45
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle FC
0 : 0
Dunfermline Athletic FC Dunfermline Athletic FC
22:45
Queens Park FC Queens Park FC
3 : 0
Arbroath FC Arbroath FC
22:45
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
0 : 0
Greenock Morton FC Greenock Morton FC
Suudi Arabistan - 1.Lig
15:55
Al Bukiryah Al Bukiryah
15:55
Al-Taraji Club Al-Taraji Club
15:55
AL Qaisoma FC AL Qaisoma FC
3 : 1
AL Adalh FC AL Adalh FC
18:15
Al-Qadisiyah FC Al-Qadisiyah FC
18:15
AL Faisaly FC AL Faisaly FC
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
Berliner AK 07 Berliner AK 07
0 : 2
Dynamo Dynamo
21:00
Energie Cottbus Energie Cottbus
3 : 0
Hertha BSC II Hertha BSC II
21:00
Eilenburg Eilenburg
1 : 1
Jena Jena
Angola - Girabola
17:30
CD Huila CD Huila
17:30
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
Arjantin - Arjantin Kupası
23:10
CA Sarmiento Junin CA Sarmiento Junin
0 : 0
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
Arjantin - Copa de la Liga
01:00
Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
1 : 1
Deportivo Riestra AFBC Deportivo Riestra AFBC
01:30
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
3 : 1
CA Platense CA Platense
03:30
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
2 : 2
CA Tigre CA Tigre
03:45
CA Central Cordoba SE CA Central Cordoba SE
0 : 0
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
23:00
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
23:00
Argentinos Juniors Reserve Argentinos Juniors Reserve
23:00
CA Union Santa Fe Reserve CA Union Santa Fe Reserve
23:00
CA Tigre Reserve CA Tigre Reserve
23:00
CA Platense CA Platense
23:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
Arjantin - Primera B
03:05
CSD San Martin CSD San Martin
1 : 0
CS Dock Sud CS Dock Sud
03:10
Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
2 : 2
CD Armenio CD Armenio
23:00
Sacachispas FC Sacachispas FC
23:00
CS Italiano CS Italiano
Arjantin - Primera C
23:00
AD Berazategui AD Berazategui
23:00
Club Lujan Club Lujan
23:00
Centro Espanol Centro Espanol
23:00
Juventud Unida San Miguel Juventud Unida San Miguel
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Olympic FC Brisbane Olympic FC Brisbane
13:30
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
Bahreyn - 2nd Division
19:00
AL Budaiya AL Budaiya
19:00
AL ITTIFAQ BHR AL ITTIFAQ BHR
19:00
Etehad Alreef Etehad Alreef
0 : 0
Isa Town Isa Town
19:00
AL Bahrain AL Bahrain
6 : 0
AL Tadamun Buri AL Tadamun Buri
Bahreyn - Premier Lig
19:15
SITRA CLUB SITRA CLUB
0 : 1
Al-Riffa SC Al-Riffa SC
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Always Ready Always Ready
02:00
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
03:00
CD Real Tomayapo CD Real Tomayapo
0 : 2
Royal Pari FC Royal Pari FC
Brezilya - Amapaense
02:00
Santana EC AP Santana EC AP
02:00
Santos FC AP Santos FC AP
Brezilya - Campeonato Capixaba
02:00
Estrela Do Norte ES Estrela Do Norte ES
0 : 0
Rio Branco FC ES Rio Branco FC ES
Brezilya - Cearense
01:00
Barbalha CE Barbalha CE
0 : 0
Horizonte CE Horizonte CE
Brezilya - Gaucho
02:00
EC Sao Jose RS EC Sao Jose RS
3 : 0
EC Novo Hamburgo EC Novo Hamburgo
02:00
FC Santa Cruz RS FC Santa Cruz RS
1 : 1
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
Bulgaristan - Bulgar Kupası
18:30
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
2 : 1
FK Spartak 1918 Varna FK Spartak 1918 Varna
Cebelitarık - Rock Kupası
23:00
St Josephs FC St Josephs FC
23:00
Mons Calpe SC Mons Calpe SC
Çekya - kupa
20:00
FK Jablonec FK Jablonec
20:00
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
Endonezya - Liga 1
11:00
Dewa United Dewa United
5 : 0
Rans Nusantara Rans Nusantara
11:00
PSS Sleman PSS Sleman
3 : 3
Persita Tangerang Persita Tangerang
15:00
Persib Bandung Persib Bandung
3 : 0
Psis Semarang Psis Semarang
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
16:00
FC Alashkert Yerevan FC Alashkert Yerevan
18:00
FC Urartu Yerevan FC Urartu Yerevan
18:00
FC Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan
Finlandiya - Lig Kupası
15:00
FC Lahti FC Lahti
3 : 0
HJK Helsinki HJK Helsinki
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
22:30
Llanelli Town Llanelli Town
22:30
Cambrian & Clydach Vale Cambrian & Clydach Vale
22:30
Trefelin BGC Trefelin BGC
22:30
Ammanford Ammanford
22:30
Caerau Ely FC Caerau Ely FC
22:30
Taffs Well Taffs Well
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:30
Holywell Town Holywell Town
22:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
22:30
Denbigh Town Denbigh Town
22:30
Prestatyn Town Prestatyn Town
Güney Afrika - Premiership
20:30
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
3 : 0
AmaZulu FC AmaZulu FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Hyderabad FC Hyderabad FC
0 : 2
Punjab FC Punjab FC
Hindistan - I-Ligi
14:00
Inter Kashi FC Inter Kashi FC
3 : 1
North Eastern re Organising Cultural Association FC North Eastern re Organising Cultural Association FC
16:30
Churchill Brothers SC Churchill Brothers SC
2 : 0
Delhi FC Delhi FC
Hırvatístan - Hırvat Kupası
17:00
NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
1 : 0
NK Osijek NK Osijek
20:00
HNK Hajduk Split HNK Hajduk Split
5 : 0
VSN Varazdin VSN Varazdin
Hırvatístan - Prva NL
17:00
Zmijavci Zmijavci
2 : 1
NK Solin NK Solin
İngiltere - Isthmian Football Leag.
22:45
Bognor Regis Bognor Regis
22:45
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
22:45
Whitehawk Whitehawk
22:45
Cray Wanderers Cray Wanderers
22:45
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
22:45
Potters Bar Town Potters Bar Town
22:45
Concord Rangers Concord Rangers
22:45
Hornchurch FC Hornchurch FC
İngiltere - Konferans Güney
22:45
Weymouth FC Weymouth FC
22:45
ST Albans City ST Albans City
22:45
Dartford FC Dartford FC
22:45
Aveley Aveley
22:45
Welling United Welling United
22:45
Truro City Truro City
22:45
Farnborough FC Farnborough FC
22:45
Chelmsford City Chelmsford City
22:45
Taunton Town Taunton Town
22:45
Weston Super Mare Weston Super Mare
22:45
Hampton & Richmond Borough FC Hampton & Richmond Borough FC
22:45
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
22:45
Truro City Truro City
22:45
Torquay United Torquay United
22:45
Bath City FC Bath City FC
22:45
Braintree Town FC Braintree Town FC
İngiltere - Konferans Kuzey
22:45
Boston United FC Boston United FC
22:45
Buxton FC Buxton FC
22:45
Curzon Ashton Curzon Ashton
22:45
Darlington Darlington
22:45
Banbury United Banbury United
22:45
Peterborough Sports FC Peterborough Sports FC
22:45
Bishop´s Stortford Bishop´s Stortford
22:45
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
22:45
Brackley Town FC Brackley Town FC
22:45
Chorley FC Chorley FC
22:45
Farsley Celtic Farsley Celtic
22:45
Rushall Olympic Rushall Olympic
22:45
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
22:45
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
İngiltere - Northern Premier League
22:45
Whitby Town Whitby Town
22:45
Lancaster City Lancaster City
İngiltere - Premier Lig Kupası
22:00
Aston Villa FC Aston Villa FC
22:00
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
22:00
Sheffield United FC Sheffield United FC
22:00
Swansea City Swansea City
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
Fleetwood Town Reserve Fleetwood Town Reserve
0 : 1
Burnley FC Burnley FC
17:00
Sheffield Wednesday Yedekler Sheffield Wednesday Yedekler
17:00
Hull City Hull City
17:00
Millwall Millwall
2 : 1
Ipswich Town Ipswich Town
17:00
Peterborough United Reserve Peterborough United Reserve
17:00
Barnsley FC Barnsley FC
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney
22:45
Tiverton Town Tiverton Town
22:45
Winchester City FC Winchester City FC
22:45
Poole Town Poole Town
22:45
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
22:45
Chesham United Chesham United
22:45
Hanwell Town Hanwell Town
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
Kettering Forest Kettering Forest
22:45
AFC Sudbury AFC Sudbury
22:45
Leiston Leiston
22:45
Mickleover FC Mickleover FC
22:45
Needham Market FC Needham Market FC
22:45
Stratford Town Stratford Town
İran - Azadegan Ligi
14:00
Naft Masjed Soleyman FC Naft Masjed Soleyman FC
14:00
FC Darya Caspian Babol FC Darya Caspian Babol
14:15
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
14:15
Shahin Bandar Ameri Shahin Bandar Ameri
14:15
Mes Sungun Varzaghan Mes Sungun Varzaghan
14:15
Shahrdari Astara Shahrdari Astara
14:15
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
14:15
Kheybar Khorramabad FC Kheybar Khorramabad FC
14:30
Shahre Raz Shiraz Shahre Raz Shiraz
0 : 1
Mes Shahr-e Babak Mes Shahr-e Babak
14:30
Saipa Saipa
14:30
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
14:30
Chador Malu Yazd Chador Malu Yazd
14:30
Ario Eslamshahr Ario Eslamshahr
14:45
FC Pars Jonoubi Jam FC Pars Jonoubi Jam
14:45
Esteghlal Mollasani Esteghlal Mollasani
14:45
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
14:45
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
İran - Pro Ligi
14:00
Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar Sirjan FC
3 : 0
FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji Mazandaran
15:30
Foolad Khuzestan FC Foolad Khuzestan FC
1 : 1
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
16:45
Esteghlal FC Esteghlal FC
1 : 0
Foolad Mobarakeh Sepahan SC Foolad Mobarakeh Sepahan SC
İsrail - İsrail Kupası
19:00
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya FC
19:00
Hapoel Jerusalem FC Hapoel Jerusalem FC
20:00
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
20:00
Hapoel Rishon Lezion FC Hapoel Rishon Lezion FC
21:00
Hapoel Haifa FC Hapoel Haifa FC
21:00
Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
Kamerun - Elite One
17:30
Victoria United Limbe Victoria United Limbe
17:30
Yong Sports Academy Yong Sports Academy
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:10
Boyaco Chico FC Boyaco Chico FC
1 : 2
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
04:20
AD Cali AD Cali
1 : 2
CD Tolima CD Tolima
Kolombiya - Primera B
00:00
Boca Juniors de Cali Boca Juniors de Cali
1 : 0
Barranquilla FC Barranquilla FC
23:00
Bogota FC Bogota FC
0 : 0
CD Atletico Huila CD Atletico Huila
23:30
CD Real San Andres CD Real San Andres
23:30
Atletico FC Atletico FC
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
04:00
Marineros de Puntarenas ADFCF Marineros de Puntarenas ADFCF
2 : 1
AD Cofutpa AD Cofutpa
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:45
Newington FC Newington FC
22:45
Ards Ards
Macaristan - Magyar Kupa
19:30
Diosgyör Diosgyör
19:30
Zalaegerszeg TE Zalaegerszeg TE
Meksika - Liga Premier Serie A
05:05
Irapuato Irapuato
0 : 0
Inter Playa Del Carmen Inter Playa Del Carmen
18:00
Pioneros de Cancun Pioneros de Cancun
18:00
Catedraticos Elite FC Catedraticos Elite FC
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Gallos Blancos Queretaro U23 Gallos Blancos Queretaro U23
18:00
Atletico San Luis U23 Atletico San Luis U23
Mısır - 2. Division A
16:00
Aswan Fc Aswan Fc
16:00
Dekernes Dekernes
16:00
El Nasr Taadeen El Nasr Taadeen
16:00
Telecom Egypt Telecom Egypt
16:00
Nogoom FC Nogoom FC
16:00
Misr Lel Makasa Misr Lel Makasa
16:00
Makadi FC Makadi FC
16:00
Gomhoryet Shebin Gomhoryet Shebin
16:00
Asyut Petroleum Asyut Petroleum
16:00
Abo Qair Semads Abo Qair Semads
Mısır - Premier Lig
18:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
18:00
Pyramids FC Pyramids FC
20:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
5 : 1
Baladiyyat Al Mehalla Baladiyyat Al Mehalla
Oman Sultanlığı - Sultan Kupası
16:30
Al-Nahda Al-Nahda
16:30
AL Nasr SC (OMA) AL Nasr SC (OMA)
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:30
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
1 : 1
Tacuary Asuncion Tacuary Asuncion
Polonya - I Ligi
20:00
GKS Katowice GKS Katowice
2 : 0
Miedz Legnica Miedz Legnica
Polonya - Puchar Polski
19:30
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
3 : 0
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
22:30
KKS Lech Poznan KKS Lech Poznan
0 : 0
MKS Pogon Szczecin MKS Pogon Szczecin
Romanya - Liga 1
17:15
Fc U Craiova 1948 Fc U Craiova 1948
1 : 1
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
19:30
FC Dinamo Bucuresti 1948 FC Dinamo Bucuresti 1948
1 : 0
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
22:00
ASC Otelul Galati ASC Otelul Galati
1 : 1
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Kmc FC Kmc FC
16:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
1 : 1
Kmc FC Kmc FC
16:00
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
0 : 0
Dodoma FC Dodoma FC
19:00
Simba SC Simba SC
19:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
Uganda - Premier Lig
16:00
Vipers SC Vipers SC
16:00
Bright Stars FC Bright Stars FC
16:00
Express FC Express FC
3 : 1
Updf FC Updf FC
16:00
Kitara FC Kitara FC
1 : 0
Wakiso Giants FC Wakiso Giants FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
13:00
Luxembourg U17 Luxembourg U17
13:00
Malta Malta
18:00
Portekiz Portekiz
3 : 1
Finlandiya Finlandiya
18:00
Kosovo U17 Kosovo U17
0 : 4
İzlanda İzlanda
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
15:30
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
0 : 2
Bosna Hersek Bosna Hersek
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
18:00
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
4 : 4
FC Porto FC Porto
18:30
MSK Zilina MSK Zilina
3 : 5
FC Kopenhag FC Kopenhag
20:00
FSV Mainz FSV Mainz
2 : 1
Manchester City FC Manchester City FC
Vietnam - V-Ligi
13:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
2 : 0
Viettel Fc Viettel Fc
14:00
Sanna Khanh Hoa Bvn Sanna Khanh Hoa Bvn
0 : 0
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
15:15
Hai Phong FC Hai Phong FC
2 : 2
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
15:15
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
3 : 1
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 27 42 72
2 Fenerbahçe 27 48 70
3 Trabzonspor 27 10 46
4 Beşiktaş 27 8 46
5 Kasımpaşa 27 -2 39
6 EMS Yapı Sivasspor 27 -3 37
7 Rams Başakşehir 27 2 36
8 Çaykur Rizespor 27 -12 36
Detaylı Puan Durumu