![Badmintoncu Telli Nur Ataş mili takım kampına davet edildi](https://www.hunathaber.com/wp-content/uploads/2022/08/cover-1661158377890.jpeg)
Talas Gençlik Spor Kulübü sporcusu Telli Nur Ataş, Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan milli takım kadrosuna dahil edildi.
17-19 Ağustos 2022 tarihleri arasında Kayseri’de yapılan İşitme Engelliler Avrupa Badminton Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde mücadele eden Talas Gençlik Spor Kulübü sporcusu Telli Nur Ataş seçmeleri kazandı. Genç Sporcu 24 Eylül – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında Litvanya’da düzenlenecek olan İşitme Engelliler Avrupa Badminton Şampiyonasına katılma hakkı kazandı.