![Kayseri İkinci Amatör Küme ertelendi](https://www.hunathaber.com/wp-content/uploads/2020/02/kayseri-ikinci-amator-kume-ertelendi-e9cec3ebb24f3d234ff98c0e559d8591.jpg)
Kayseri İkinci Amatör Küme müsabakaları bir kez daha ertelendi.
2019-2020 futbol sezonu İkinci Amatör Küme A-B ve C Grupları üst üste üçüncüsü kez ertelendi. İlimizde etkisini gösteren yoğun kar yağışı sonrası sahaların karla kaplı olmasından dolayı ASKF yetkilileri ve Futbol İl Temsilciliği İkinci Amatör Küme maçlarını erteledi.
8-9 Şubat’ta başlaması gereken ancak kar yağışı nedeniyle iptal edilen karşılaşmaların 22-23 Şubat’ta oynanması bekleniyor. – KAYSERİ