Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kentte operasyon başlattı. Bu kapsamda sahte ve kaçak alkollü içki operasyonunda, İncesu ilçesinde bir evde ve işyerinde yapılan aramada; 500 litre kaçak şarap, 10 litre kaçak viski, kaçak içki yapımında kullanılan 15 litre etil alkol, 2 adet anason kiti, 15 adet havalandırma aparatı ve 1 adet alkol derecesini ölçen aparat ele geçirildi. Olayla ilgili ise 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.
![KAYSERİ’DE SAHTE İÇKİ OPERASYONU: 1 GÖZALTI](https://www.hunathaber.com/wp-content/uploads/2021/12/WhatsApp-Image-2021-12-21-at-16.53.55.jpeg)
Kayseri’de jandarma ekiplerinin yapmış olduğu çalışma kapsamında sahte ve kaçak alkol iddiasıyla 1 kişi gözaltına alındı.